Facebook

rychlý kontakt: tel.: +420 566 520 350

Dokonalé technologie, ekologie, životnost, emoce
Český výrobek Definitivní řešení

Technologie výroby

EURODECK, s.r.o. - prvotřídní dřevěná okna a dveře

Dřevo pro naše výrobky se těží pouze ve vhodném ročním období, což je pro některé druhy dřevin podstatné pro kvalitní finální výrobek. Pořez probíhá na počítačem řízených pilách díky kterým je možné docílit max. výtěžnosti a neplýtvat nejkvalitnějším přírodním materiálem. Následně je dřevo sušeno v teplovzdušných sušárnách kde se díky tomuto procesu zbaví plísní a všech škůdců.

Samotné opracování materiálů probíhá na moderních strojích, kde má dominantní postavení počítačem řízená čtyřstranná šestihlavá frézka německé firmy Weinig. Díky těmto technologiím je zajištěna setinová přesnost, která je nejdůležitější ve finální části výroby. 

Zkoušky, které probíhaly ve Státní zkušebně stavebně truhlářských výrobků ve Zlíně garantují, že všechny použité materiály a následné technologické postupy v naší výrobě odpovídají normám. Celá výrobní technologie nám dovoluje variabilně reagovat na požadavky zákazníků.

Technické parametry oken deklarujeme na příslušné CE značce a v ES prohlášení o shoděDeklarované hodnoty technických parametrů vycházejí z výsledků počáteční zkoušky typu na 1 zkušebním vzorku.

Veškeré naše výrobky máme registrované v programu MŽP - NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

EURODECK, s.r.o.
Závist 21 - Lavičky
Velké Meziříčí 594 01
  Telefon: 566 520 350
Fax: 566 520 556
E-mail:
info@eurodeck.cz