Facebook

rychlý kontakt: tel.: +420 566 520 350

Dokonalé technologie, ekologie, životnost, emoce
Český výrobek Definitivní řešení

 

 

NABÍDKA DŘEVOHLINÍKOVÝCH OKEN

Díky osmi typům námi používaných profilů máte možnost vybrat si ten, který se bude přesně hodit pro váš dům. Vyberete si, pokud máte rádi minimalismus, moderní vzhled a jednoduché tvary, ale stejně tak, pokud toužíte po klasice, oblejších tvarech nebo zdobnějším stylu.

 Vybírat můžete ze dvou profilových řad:

Profilová řada oken 78

Profilová řada oken 92


 

  Uvažujete o pořízení dřevohliníkových oken? Využijte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky či mailem pro nabídku ZDARMA!


 

Při pořizování nových oken musíme samozřejmě myslet i na BEZPEČNOST našeho domova.

Standardní okenní kování lze doplnit bezpečnostním kováním, které znesnadní každý pokus o vloupání. Ke zvýšení této bezpečnosti můžeme použít i speciální kliku a  také bezpečnostní sklo.

 NÁŠ TIP: nepřehlédněte důležité informace o ZABEZPEČENÍ OKEN

 

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna jsou vrcholem ve vývoji oken. Spojením dvou materiálů - hliníku a dřeva - vznikne nadčasové moderní okno.

Konstrukce dřevohliníkových oken vychází z klasických dřevěných eurooken. Bez nadsázky lze říci, že v sobě spojují všechny přednosti dřevěných oken s výbornou ochranou proti povětrnostním vlivům, které z exteriérové strany zajišťuje hliníkové opláštění.

Základem dřevohliníkových oken jsou lepené dřevěné eurohranoly. Ty poskytují dřevohliníkovým oknům výbornou tvarovou stálost a mohou tak být vyrobeny i prvky velkých rozměrů.

Představují optimální řešení například pro moderní rodinné a bytové domy, kde je třeba řešit průchod na terasu či zahradu pomocí posuvných portálů velkých rozměrů. Při osazení trojsklem není výjimkou váha těchto portálů i 300 kg.

 

 

EURODECK - řez dřevohliníkovým oknem

Díky dřevěným eurohranolům mají dřevohliníková okna výborné tepelně izolační vlastnosti. Při osazení kvalitními trojskly je tak možno dosáhnout výborných izolačních vlastností i při velkých prosklených plochách.

Máte-li hliníkové opláštění, je vaše okno bezúdržbové co se týká povrchové úpravy. Hliník chrání dřevo proti dešti, slunci a jiným nepříznivým vlivům, které mohou poškozovat barvu. Jednoduché řešení, které lehce přesvědčí i největší skeptiky v oblasti údržby dřevěných oken.

Odolný hliník zvenku a krásné dřevo zevnitř.

EURODECK - výrobce dřevohliníkových oken

 

Pohled na dřevo jako přírodní materiál, vysoké hodnoty tepelné a zvukové izolace a nakonec bezstarostná údržba. To vše mluví pro kombinaci dřevo–hliník.

Cena dřevohliníkových oken je vyšší, ale při investici na několik desetiletí, jakou okna určitě jsou, a výhodách, které okna s hliníkovým opláštěním mají, se počáteční investice vyplatí.

Kvalitní hliníkové opláštění používáme od firmy Aluron. Šedá barva je teď právě v kurzu a my nepotřebujeme žádné napodobeniny, máme raději pravé kvalitní materiály.

Hliníkový profil je k oknu připevněn speciálními úchyty, tzn., že se rámu a křídla nedotýká a přerušuje se tak tepelný most, což je důležité pro zachování dobrých izolačních vlastností celého okna. Zároveň je zajištěno odvětrávání mezi dřevem a hliníkem.

EURODECK - výrobce dřevohliníkových oken

 

Elegantní a moderní vzhled hliníkových profilů a dveří udělá dobrý dojem na první pohled. A omezeni nejste ani barevností. Nalakováním profilů lze dosáhnout mnoha zajímavých a jedinečných barevných kombinací, vkusně dotvářející váš životní styl. Můžete se obklopit tlumenými barvami přírody nebo naopak vsadit na moderní zářivou koncepci, a ani na chvíli přitom neslevit ze svých požadavků na bezpečnost, odolnost a snadnou údržbu.

Dřevohliníková okna EURODECK® jsou díky vnějšímu opláštění hliníkem bezúdržbová, jsou chráněná před vnějšími vlivy a uvnitř si zachovávají všechny vlastnosti a krásu dřeva.

Dřevohliníková okna Vám nabízí úsporu energie a pohodlí bez starostí.

Stejné výhody vám nabízí také dřevohliníkové vstupní dveře

V těchto základních profilech vyrábíme také:

- posuvné dveře (balkónové a terasové dveře),

- skládací dveře,

- HS Portály

EURODECK - dřevohliníkové posuvné dveře, skládací dveře a HS portály

HS Portál - detail bezbariérového hliníkového prahu

 

 

PRODUKTOVÁ NABÍDKA DŘEVOHLINÍKOVÝCH HS PORTÁLŮ

Dřevohliníkové HS Portály v sobě spojují přirozenou krásu dřeva s vyjímečnou trvanlivostí hliníku. Zvyšují komfort vašeho bydlení, dávají vám pocit volnosti a spojení s přírodou kolem vás.

 

 Přečtěte si - informace o využití a funkci HS Portálů 

 

Kombinace dřeva a hliníku se postará o neomezenou životnost i v náročných podmínkách, vaše okna budou stále hezká, spolehlivá, funkční a bezúdržbová. 

 

Vybírat můžete ze dvou profilových řad:

Profilová řada HSDH 78 

Profilová řada HSDH 92

 

 

Příslušenství a doplňky

Zjistěte více informací o příslušenství a doplňcích k dřevohliníkovým oknům EURODECK:

Skla

Kování

Kliky

Povrchová úprava

EURODECK - sklo k dřevohliníkovým oknům EURODECK - kování k dřevohliníkovým oknům EURODECK - kliky k dřevohliníkovým oknům EURODECK - povrchová úprava dřevohliníkových oken

 


 Chcete se nás zeptat na to, co vás zajímá? Navštivte nás ve firmě nebo nám zavolejte či napište!

 


 

SLAVÍME 15 LET OD ZALOŽENÍ FIRMY!

 

Hliník je velice zajímavý materiál. Více se o něm dozvíte na našem facebooku!

EURODECK, s.r.o.
Závist 21 - Lavičky
Velké Meziříčí 594 01
  Telefon: 566 520 350
Fax: 566 520 556
E-mail:
info@eurodeck.cz